26 خرداد، 1401
شناسه: 530
چهارمین جلسه کمیته انجمن علمی دفاع مقدس ایران
چهارمین جلسه کمیته انجمن علمی دفاع مقدس ایران در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

 چهارمین جلسه کمیته انجمن علمی دفاع مقدس ایران با حضور «علی‌اصغر جعفری» دبیر و رئیس کمیته هماهنگی، «محمود عرب اسماعیلی» مدیر کمیته طرح و برنامه، «محمدرضا جمالی» مدیر کمیته اجرایی، سرهنگ «حمید حیدری» مدیر کمیته فضای مجازی و رسانه‌های نوین، «یاسر گریوانی» مدیر کمیته مالی و پشتیبانی، «علیرضا عسگری» مدیر کمیته روابط عمومی و امور بین الملل برگزار شد.

در ابتدای این نشست حاضرین با ذکر فاتحه‌ای یاد و خاطره مرحوم سردار «محمدتقی عصار» مدیر پیشین کمیته پیشکسوتان دفاع مقدس این انجمن را گرامی داشتند.

دبیر و رئیس کمیته هماهنگی انجمن علمی دفاع مقدس ایران گفت: با همت و پیگیری‌های آقایان عرب اسماعیلی و اشتری سند راهبردی و برنامه عملیاتی انجمن تدوین و مصوب شد.

در ادامه این جلسه مدیران به ارائه گزارش عملکرد کمیته‌های خود و اقدامات صورت گرفته در سال ۱۴۰۰ پرداختند.

همچنین در این نشست، مسئول هر یک از کمیته ها، مناسبات و برنامه‌های محوله مجموعه خود در سال جاری را بررسی کردند.

اشتراک گذاری
این اطلاعات را در دیگر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگدارید و امتیاز دریافت کنید
مرتبط

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: برای اینکه در مسیر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با موفقیت گام برداریم، باید مکتب حضرت امام خمینی رحمت الله تعالی علیه و سیر پیروزی انقلاب اسلامی را بازشناسی کنیم.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: امروز به برکت خون شهدا، موشک‌های دوربرد و پهپاد می‌سازیم و در علوم و صنایع مختلف نیز به مرحله خودکفایی رسیده‌ایم و تکيه‌گاه علمی مردم منطقه هستیم.

سردار سرتیپ‌ دوم پاسدار «عباس مطهری» به‌عنوان رئیس سازمان امور موزه‌ها و یادمان‌های دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس منصوب شد.

جلسه شورای اسناد و مدارک دفاع مقدس در مرکز مطالعات سیاسی ـ بین‌المللی وزارت امور خارجه برگزار شد.

مجتهدزاده گفت: امروز که می‌بینیم گروه‌های حزب‌اللهی، فلسطینی و مقاومت اسلامی قدرت رژیم صهیونیستی را در هم می‌شکنند، قدرت‌شان نشأت‌گرفته از انقلاب اسلامی ایران است و آن‌ها به پشتوانه این نظام و انقلاب اسلامی به مبارزه با صهیونیست‌ها می‌پردازند.

درباره ما
تماس با ما