26 خرداد، 1401
شناسه: 529
بررسی دستورالعمل اسناد و مدارک دفاع مقدس در وزارت امور خارجه
جلسه شورای اسناد و مدارک دفاع مقدس در مرکز مطالعات سیاسی ـ بین‌المللی وزارت امور خارجه برگزار شد.

 بیست و سومین جلسه شورای اسناد و مدارک دفاع مقدس در محل مرکز مطالعات سیاسی ـ بین‌المللی وزارت امور خارجه، به ریاست امیر «نبی سهرابی» جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و با حضور «محمدحسن شیخ‌الاسلام» رئیس مرکز مطالعات سیاسی ـ بین‌المللی وزارت امور خارجه و تنی چند از کارشناسان این مرکز و اعضای شورای اسناد و مدارک دفاع مقدس برگزار شد.

در این جلسه دستورالعمل انتشار اسناد و مدارک دفاع مقدس به تصویب رسید. در ضمن در پایان جلسه از مرکز آرشیو اسناد وزارت امور خارجه بازدید بعمل آمد.

اشتراک گذاری
این اطلاعات را در دیگر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگدارید و امتیاز دریافت کنید
مرتبط

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: برای اینکه در مسیر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با موفقیت گام برداریم، باید مکتب حضرت امام خمینی رحمت الله تعالی علیه و سیر پیروزی انقلاب اسلامی را بازشناسی کنیم.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: امروز به برکت خون شهدا، موشک‌های دوربرد و پهپاد می‌سازیم و در علوم و صنایع مختلف نیز به مرحله خودکفایی رسیده‌ایم و تکيه‌گاه علمی مردم منطقه هستیم.

سردار سرتیپ‌ دوم پاسدار «عباس مطهری» به‌عنوان رئیس سازمان امور موزه‌ها و یادمان‌های دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس منصوب شد.

چهارمین جلسه کمیته انجمن علمی دفاع مقدس ایران در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

مجتهدزاده گفت: امروز که می‌بینیم گروه‌های حزب‌اللهی، فلسطینی و مقاومت اسلامی قدرت رژیم صهیونیستی را در هم می‌شکنند، قدرت‌شان نشأت‌گرفته از انقلاب اسلامی ایران است و آن‌ها به پشتوانه این نظام و انقلاب اسلامی به مبارزه با صهیونیست‌ها می‌پردازند.

درباره ما
تماس با ما